• Ново
Чудо нација момчиња преголема пижама за спиење, големини 4- & хаски
zoom_in

Чудо нација момчиња преголема пижама за спиење, големини 4- & хаски

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Оставете го вашето малечко да се развива во оваа мека преголема худи за спиење од Wonder Nation. Совршено е за дополнителни студени ноќи или за време по бања! Одлично за спиење во или само лежење низ куќата, оваа качулка е направена со дополнително меко чувство за целосна удобност. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Преголема. Деколте : прицврстен аспиратор. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; Супер мека ткаенина за дополнителна удобност. Преголема худи за спиење за момчиња од чудо нација.

Им се допаѓа и на купувачите..