• Ново
Активниот стрим за стрим на Ли Менс.
zoom_in

Активниот стрим за стрим на Ли Менс.

DEN 367.68

Износ
check Во продавницата.

Активниот стрим на Ли Машка, Слим, Форт Jeanан, совршено вклопување за современиот човек! Тенок директен тексас фармерки на Ли Машки комбинира ажурирано вклопување на чиста, тенок линии со конструкција на тексас на истегнување - што резултира во трајна удобност во текот на денот. Единствената лента за половината на движење Flex ви дава флексибилност и опсег на движење без врзување, а класичниот стил од 5 џеб е совршен за работа или игра. Тенок вклоп. Тенок низ седиштето и бутот. Седи веднаш под половината. 98% памук / 2% спандекс. Увезени. Стил# 2161537.

Им се допаѓа и на купувачите..