• Ново
Garanimals бебе девојче Поителл каросерија со долги ракави со руфли, големини 0м-24м
zoom_in

Garanimals бебе девојче Поителл каросерија со долги ракави со руфли, големини 0м-24м

DEN 112.00

Износ
check Во продавницата.

Одржување на тоа girly со бодината на Garanimals 'Pointelle. Слатко стилизирана, оваа рафла, едно парче од едно парче чудо е совршен почеток на секоја облека. Одговарајте го со фармерки или џогер или таа може да го носи соло и лесно да премине од Naptime во време на игра. Затворањето на дното на предвремено значи брзи и лесни промени за вас. Материјал : 58% памук/42% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж; Назад клуч со затворање на предвремено. Затворање : стил на пуловер со затворање на предвремено затворање; Снимки на левото рамо за лесно вклучување и исклучување. Ракави : кратки ракави со трим со зелена салата. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Allover Pointelle Bytching. Бебе девојки Поител Бодисит од Гаранималс.

Им се допаѓа и на купувачите..