• Ново
Машки и големи машки шорцеви за мажи
zoom_in

Машки и големи машки шорцеви за мажи

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Товарните шорцеви се тука за да останат и Georgeорџ ве покри. Овие машки карго-шорцеви се направени во удобна ткаенина од памук и има мулти-џеб дизајн. Класичните карго-џебови се истакнуваат со затворање на кука и јамка за да помогнат да ги задржите малите најважни работи кога сте во движење. Завршете го изгледот со вашата омилена графичка маичка или кошула за копче за релаксирачки ден пред нас! Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено вклопување. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 товарни џебови со затворање на кука и јамка; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Удобен дизајн. Машки и големи машки карго шорцеви од Georgeорџ.

Им се допаѓа и на купувачите..