• Ново
Заштитена марка ликовна уметност i wuv you Canvas Art by jennifer nilsson
zoom_in

Заштитена марка ликовна уметност i wuv you Canvas Art by jennifer nilsson

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Јас Вув“ платно уметност од ennенифер Нилсон : Уметник : ennенифер Нилсон. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..