• Ново
Жан Плут-Ботанички Студии На Хартија Магдонос Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени
zoom_in

Жан Плут-Ботанички Студии На Хартија Магдонос Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Овие Трендови Меѓународни Жан Плут-Ботанички Студии На Хартија Магдонос Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Меѓународните Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Им се допаѓа и на купувачите..