• Ново
Timeberline, Rocksolid Solid Stain спреј, Оз
zoom_in

Timeberline, Rocksolid Solid Stain спреј, Оз

DEN 639.68

Износ
check Во продавницата.

Timeberline, Rocksolid 2x цврст спреј за дамки, 15 мл : се совршени за тешко да се достигнат места како вретена на палубата и оградите. Тоа е 2x подебел за дополнителна издржливост и обезбедува супериорна заштита од елементите. Трансформирајте ја вашата палуба за еден ден. 2x подебел за издржливост. Трансформирајте ја вашата палуба за еден ден. Се совршени за тешко да се достигнат места како вретена на палубата и оградите. Овозможува супериорна заштита од елементите.

Им се допаѓа и на купувачите..