• Ново
Чудо на нација Девојки од памук, 2-пакет, големини S-XXL
zoom_in

Чудо на нација Девојки од памук, 2-пакет, големини S-XXL

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Удобната bralette е совршен почеток за одлична облека. Овие памучни лажички „Bralette 2“ на „Wonder Nation“ се направени со нејзината удобност и поддршка во умот. Овие девојки bralettes се дизајнирани со мека, памучна ткаенина за да и ’дадат утеха што и е потребна. Памучните бралети имаат двослоен предно покритие за да ја задржат поддржаната во текот на денот. Овие Tween Bralettes имаат затегнат дно бенд за да ја одржат на место за сите асибилности. За почетните градници се карактеризираат со лажичка деколте во предниот дел на градник. Стилот на пуловер, овие градници за обука се одлични за да се сложат под облеката и да се променат во и надвор од тоа кога таа е во движење. 2-пакет вклучува : 2 памучни градници. Двокреветна предна покриеност. Лажички врат. Големините на девојчето сега се достапни во XS, S, M, L, XL и XXL. Стил на пуловер. Мека памучна ткаенина. Истегната дно лента. Достапно во асортиман на бои. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Памук лажичка градник за девојчиња од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..