• Ново
Центрични Делови 134. Тапан Кочница Тркало Цилиндар Одговара изберете: 1998-2004, 2007 - ТОЈОТА КОРОЛА
zoom_in

Центрични Делови 134. Тапан Кочница Тркало Цилиндар Одговара изберете: 1998-2004, 2007 - ТОЈОТА КОРОЛА

DEN 3439.20

Износ
check Во продавницата.

ЦЕНТРИЧЕН ПРЕМИУМ ЦИЛИНДАР на ТРКАЛАТА користи Оригинален Квалитет На Опремата, Дел За Замена Со Директно Вклопување Дизајниран За Лесна Инсталација Без Проблеми, Месинг Инвертиран Одблесок Вметнува Обезбедува Поврзување Без Истекување, Продадено Поединечно Локација : Лево Задно Тапанско Тркало За Сопирачки Избери : 1984-1985,1998-2004,2007-2008 ТОЈОТА КОРОЛА 2004-2009 ТОЈОТА ПРИУС 2007-2012 2013-2015 тојота Јарис 2006 Тојота Корола Се/Ле 2005 Тојота Корола Се/Ле/С 2004-2006 Тојота Потомство 1986-1987,1990-1991,2000-2005 ТОЈОТА ЦЕЛИЦА ГТ 1998-2002 ШЕВРОЛЕТ ГЕО ПРИЗМ 2017-2018 тојота Јарис Л/Ле/Се 1988-1992 Тојота Корола Длкс 2016 Тојота Јарис Турнеја 1983-1986 Тојота камри 1994-1995 тојота целица база/св 1988-1989 ТОЈОТА ЧЕЛИЦА 1983-1987 ТОЈОТА ТЕРСЕЛ 1997 Тојота ЧЕЛИЦА Ул/Ул Ограничена 1992-1993,1996 Тојота Целица Ул И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..