• Ново
Без граници за машко руно графички худи
zoom_in

Без граници за машко руно графички худи

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Поп -боја, кул графика и пријатно руно сите се соединуваат без качулка без граници. Топол слој за да го започнете денот со или трендовски изглед самостојно. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Редовно. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : Долги ракави со ребрести манжетни и графика. Ocketsебови : Предниот кенгур џеб. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; ; ребрести полите. Машка графичка руно худи од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..