• Ново
Тинејџерски мутант нинџа желки од пена
zoom_in

Тинејџерски мутант нинџа желки од пена

DEN 575.84

Износ
check Во продавницата.

Трансформирајте ја вашата соба со овие тинејџерски мутанти нинџа желки од пена. Без разлика дали вашиот омилен лик е Леонардо, Донатело, Рафаел или Микеланџело, ова е брз и лесен начин да додадете 3Д декор на кој било простор. За да аплицирате, едноставно притиснете парче од вклученото лепливо земи на задниот дел од секој лик и притиснете цврсто на идот. Тинејџерски мутант нинџа желки од пена карактери : кора и стап. Отстранлив. Не е репонизирано. Без леплив остаток. Лесно е да се обеси. Направено во Кина. Доаѓа со 3 декорации. Нараски договорат во големина : 5,68 "W x 11.42" H до 7.17 "W x 11.58" H.

Им се допаѓа и на купувачите..