• Ново
Дикис машка опуштена двојна предна панталона
zoom_in

Дикис машка опуштена двојна предна панталона

DEN 463.52

Износ
check Во продавницата.

Панталоните со двојни предни патки на дикиите вклучуваат засилен предниот пред-панел, како и јамка за комунални услуги и џебови со двојна алатка. Панталоните се опуштено вклопување со права нога за подвижна удобност. Оваа вродена пантолона е одлична за многу работни места, а облеката се изми, така што тие нема да се намалат и ќе останат меки на допир. Седи малку под половината, опуштено вклопување, права нога; Двојно поглавје фронт; Комунална јамка и двојни џебови со алатки; Тешка месинг патент; 12 мл. Патка, 100% памук; Облека измиена.

Им се допаѓа и на купувачите..