• Ново
Leeенски опуштен Jeanан
zoom_in

Leeенски опуштен Jeanан

DEN 558.40

Износ
check Во продавницата.

Опуштениот Jeanенски опуштен Jeanан комбинира врвна ткаенина и фантастично одговара за да ја комплиментира вашата форма. Овој Jeanан е задолжителен кога ви треба разноврсност, но и цел ден удобност. Се одликува со класична изградба на 5 џеб и опуштено вклопување низ седиштето и бутот. Погледнете и почувствувајте се одлично во опуштените Jeanан. Пар со чизми или станови за секојдневен ден на работа или омилени мета и патики за попладне на грешки. Чувајте го вашиот зафатен живот напредувајќи се со Ли возачи - удобни, но сепак модерни парчиња што можат да ве одведат насекаде каде што треба да бидете по прекрасна вредност. Опуштено опуштено Jeanан опуштено вклопување во Ли Ридерс. Седи на природна половината. Затворање на копчињата со летање со патент. Материјал : Патриот сина : 99% памук, 1% спандекс; Црна : 83% памук, 16% полиестер, 1% спандекс. 31 "Inseam.

Им се допаѓа и на купувачите..