• Ново
Женски Зимски Плетени Ленти За Глава Мек Капчиња Турбан Проширено Затоплување На Ушите
zoom_in

Женски Зимски Плетени Ленти За Глава Мек Капчиња Турбан Проширено Затоплување На Ушите

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Женска Зимска Плетена Лента За Глава - - - материјалот на обвивката за плетена глава на кабелот е мек полиестер, носи повеќе топлина и удобност, еднократно и може да се пере, можете да ја носите шик лента за глава за да ја држите косата или како потопло уво во студените денови, заштитувајќи ги ушите од студ. Нашата зимска лента за коса е дизајнирана како плетена шема и боја на конфети, убава и убава, добро се совпаѓа со вашите зимски тимови, можете да останете топли, како и да изгледате шармантно во студена зима; погоден за повеќето жени и девојки, соодветна големина за да ги врзете опашките и да ви овозможи да имате повеќе шик изглед. Додатоците за коса се идеални за повеќето кои не сакаат нивната коса да стане неуредна, а можете да ја носите со коса надолу или нагоре, може да се нанесат и како потопло за вратот. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Категорија : Лента За Глава. Големина : должина : 18-20см/7,09-7,87 инчи, ширина : 15см/5,91 инчи. Тежина : 47гр. Стил : Европски и Американски. Применлив пол : Женски. Соодветна сезона : Пролет, aut, зима. Изборна боја : Црна, бела, каки, морнарица, кафе, црвена, темно сива светло сива. Забелешки : . 1. Горенаведените податоци рачно се мерат и е дозволена грешка од 1-3 см. 2. Поради различни дисплеи и светла, може да има грешки во боите. Ве молиме погледнете ги вистинските ставки. Содржина На Пакетот. 1 * Премиум материјал За Лента За Коса : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека и дише, удобна за носење, со добра еластичност и задржување на топлина, ве одржува топло во студеното време. Пакетот вклучува : ќе добиете една еластична плетена лента за глава за жена, боја на конфети и трендовски дизајн, не само што ќе ве стопли, туку ќе направите да изгледате привлечно и шармантно. Една големина најмногу одговара : бидејќи нашата топла плетена лента за коса е растегната и проширена, погодна за повеќето женски, и тие можат целосно да ги покријат вашите уши за дополнителна заштита и топлина во студената зима. Широка примена : оваа модна обвивка за глава е широко применета во секојдневниот живот, можете да ја носите за забава, трчање, шетање куче, вежбање на студ, одење на работа, скијање, пешачење и многу повеќе. Слатки подароци : Лесен за носење и чување, може да биде убав подарок за вашата мајка, сопруга, сестри, пријатели, девојки, колеги и себе, испратете ги На Божиќ, годишнина, роденден итн.

Им се допаѓа и на купувачите..