• Ново
Делта Пивотал Две се ракуваат широко распространета тапа за бања, Chrome
zoom_in

Делта Пивотал Две се ракуваат широко распространета тапа за бања, Chrome

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Самоуверениот наклон на клучот? Колекцијата за бања го прави впечатлив додаток на современата геометрија на бањата за изглед што дава изјава. Chrome брзо стана една од најпопуларните завршувања низ стилови на D© Cor во кујната и бањата благодарение на зачудувачкиот сјај и вродената разноврсност. Спарен со јасни линии и светли белци, создава смел, модерен контраст, но работи подеднакво добро со гроздобер стилови и традиционални простори за да пренесе навестување за носталгија. Можете да инсталирате со доверба, знаејќи дека Делта тапаните се поддржани од нашата ограничена гаранција за живот. Делта Вотерсенс етикетирани со тапаци, тушеви и тоалети користат најмалку 20% помалку вода од стандардот на индустријата? Заштедувајќи пари без да ги загрозат перформансите. Карактеристики : Инсталација од 3 дупки од 8-16 ". Метал pop-up. АДА во согласност со ADA. : Две рачки на рачката. Олово бесплатно во согласност : Да. Должина на плунка : 5-9/16 “. Спајт Вкупна висина : 5-1/2 ". Слична висина на палубата на Аератор : 4-7/8". Тип на вентил : Керамички вентил. Дупки за инсталација : 3-дупка 8-16 "Инсталација. Целокупна длабочина : 8.06". Севкупна ширина : 8 ". Севкупна висина : 5,5". Стапка на проток : 1,20 gpm. Сертифициран CEC : Да. Водази : Да.

Им се допаѓа и на купувачите..