• Ново
Yuppie кутре против влечење мрежи, повеќе големини
zoom_in

Yuppie кутре против влечење мрежи, повеќе големини

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Чувајте го вашиот млад пал удобно со yuppie кученцето анти-влечење решетката. Се гушка околу телото на животното, одговарајќи како пријатна ракавица. Направено од висококвалитетен најлон, има хардвер обложен со никел за да го намали атмосферата за долготрајна издржливост. Оваа yuppie кутре јазол е комплетна со флексибилен материјал за мрежна мрежа за максимална удобност и дишење. Наменето да овозможи природни движења на кучето, исто така обезбедува анти-влечкана функција за умерено до куче со тешки влечења. Анти-влечењето на yuppie кутре е достапна во повеќе големини, така што ќе одговара на широк спектар на животни. Исто така, доаѓа во разни бои. Yuppie кученце против влечење мрежи : Големината на играчката одговара на кучињата со врат под 9 "и под 8 фунти. Типични раси вклучуваат : Чихуахуа, раса или раса со големина на играчки. Понуди тотална контрола, стил и удобност за вашето куче. Јупи кутре. Анти-влечената прицврстувачка престанува да влече веднаш. Дизајнот на мрежа обезбедува максимална удобност. Достапно во црна, розова и црвена боја. Достапно во мала, средна, голема/екстра-голема и играчка.

Им се допаѓа и на купувачите..