• Ново
Оптимална Салонска Нега На Коса Против Кршење Кондиционирање Без Луга Релаксатор, Редовна Јачина
zoom_in

Оптимална Салонска Нега На Коса Против Кршење Кондиционирање Без Луга Релаксатор, Редовна Јачина

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Терапијата Против Кршење на мекиот сјај-Карсон е докажано дека веднаш продира во хемиски опуштена, природна или обоена коса. Ја обновува оштетената внатрешна структура за посилна коса по само една употреба. Со природни масла за кондиционирање и зајакнување, Оптималната Нега На Мек Сјај-Карсон ја прави исправена, убава коса без трошок на салон. Патентираните состојки на Овој Оптимален производ за Нега на Коса обезбедуваат безбедност и сигурност, па затоа не е изненадувачки што клиентите им кажуваат на своите пријатели за тоа. Успехот зборува за себе со мека, свиленкаста коса. Анти-кршење, не-луга формула. Помазна коса по една употреба со исклучителна мекост. Редовна Јачина За Нормални Типови Коса.

Им се допаѓа и на купувачите..