• Ново
Женски Модни Жени Елек Без Ракави Дами Цврст Камис Тенок Краток Резервоар Врвови Зимска Облека За Жени
zoom_in

Женски Модни Жени Елек Без Ракави Дами Цврст Камис Тенок Краток Резервоар Врвови Зимска Облека За Жени

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Големина : XS САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 64cm/25.20" Должина : 15cm/5.91" Големина : S САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 68cm/26.77" Должина : 15cm/5.91" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 68cm/26.77" Должина : 15cm/5.91" Големина : L сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 72cm/28.35" должина : 15cm/5.91" големина : Xl САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 72cm/28.35" Должина : 15cm/5.91" Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 биста : 76cm/29.92" должина : 15cm/5.91" големина : XXXL САД : 16 ВЕЛИКА британија : 20 Еу : 48 биста : 76cm/29.92" должина : 15cm/5.91" ГОЛЕМИНА : XXXXL САД : 18 Велика британија : 22 еу : 50 биста : 80cm/31.50" должина : 15 CM/5.91" ГОЛЕМИНА : XXXXL сад : 20 велика британија : 24 еу : 52 биста : 80cm/31.50" должина : 15см/5.91" мода секси Жени елек без Ракави дами цврст камис Тенок краток резервоар блузи информации за производот : карактеристики : секојдневен,БЕЗ РАКАВИ,ТЕНОК ЦВРСТ ЕЛЕК,женски кратки Врвови ,umn и пролет . Материјал : Полиестер, Памук.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Стил : Овој елек Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1пц Женски Елек. камизола за жени. женски тенкови и камис. чипка камизола за жени. женски камизола резервоарот блузи. резервоар за жени.

Им се допаѓа и на купувачите..