• Ново
Дистрибутери на глобални делови за вода
zoom_in

Дистрибутери на глобални делови за вода

DEN 479.68

Износ
check Во продавницата.

Грејачот јадра ја пренесуваат топлината од системот за ладење на моторот во внатрешноста на возилото. Куќиштето на термостат и местата за вода се врски што пренесуваат течноста за ладење помеѓу радијаторот и блокот на моторот и генерално го сместуваат термостатот. Дизајниран да ги исполни или надмине OE вклопување, форма и функција. Тестирана издржливост на секој нов дизајн. Замена на директно вклопување. Издржлива, квалитетна пластична конструкција.

Им се допаѓа и на купувачите..