• Ново
Зелените Кошули на свети Патрик За Жени Симпатична Гном Графички Долг Ракав V Вратот Пуловер Повик Спојување Блузи Лабава Тече Туника Блуза
zoom_in

Зелените Кошули на свети Патрик За Жени Симпатична Гном Графички Долг Ракав V Вратот Пуловер Повик Спојување Блузи Лабава Тече

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој се фокусира на модната женска облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Содржина на пакетот : Женска Кошула Х 1 Пролетен Трендовски Попуст/Летен Клиренс За Заштеда/Ново Пристигнување 2023(Кликнете За Повеќе Производи До 50% Попуст) Материјал на Оваа Кошула : 65% Полиестер+35% памук материјалот За Кошули е лесен и мек,не се чувствува непријатно дури и без дополнителна облека внатре Кошулите се секојдневни лабави,погодни за повеќето жени,убави За носење Во Пролет Или Лето Овие Кошули за жени се совршени за одмор, плажа и забава, Клуб, Канцеларија И Училиште, На Отворено И Секојдневно За Носење. Препорачуваме измијте со рака нежно во ладна вода. Закачете се да се исуши. Не избелувајте и не мијте со топла вода. Одвојување перење за да се избегне боење облека.Табела со големини(1 инч=2,54 см) : 0 Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 65см/25.59 " Должина : 69см/27.17". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 66см/25.98 " Должина : 70см/27.56". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 67см/26.38 " Должина : 71см/27.95". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 68см/26.77 " Должина : 72см/28.35". Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 69cm/27.17 " Должина : 73cm/28.74". П Пешачки Кошули Жени Плус Големина; Атлетска Кошула Со Долги Ракави Жени Отворени Назад; Црни Кошули Со Долги Ракави Жени; Лелеави Кошули За Жени Лето Плус Големина; Обична Блуза Со Туника;Преголема Бела Кошула Со Копчиња Долу Долга; Кошула Деца; Шамбреј Кошула Жени Плус Големина 1x; Скелетна Кошула Жени; Термални Кошули За Жени Плус Големина; Женски Маици Половина Ракав; Сирена Кошула Жени; Бела Ленена Копче Надолу Кошула Жени; Долги Кошули За Жени; Дуксери За Жени Лабава Фит Плус;.

Им се допаѓа и на купувачите..