• Ново
Елка од 7,5 стапки Со Повеќебојни Светла, Светла Во Боја Вештачки Полни Новогодишни Елки Се Чувствуваат Вистински, Зелени
zoom_in

Елка од 7,5 стапки Со Повеќебојни Светла, Светла Во Боја Вештачки Полни Новогодишни Елки Се Чувствуваат Вистински, Зелени

DEN 2583.84

Износ
check Во продавницата.

Елка од 7,5 СТАПКИ со повеќебојни светла, почнува многу да личи на празниците со ова вештачко дрво од 9 метри. Донесете го празничното расположение во вашиот дом без мака од традиционалните дрвја. Вештачките гранки од смрека и дизајнот со шарки го прават совршен за долгогодишна употреба. Едноставно размачкајте ги гранките и уживајте во многу простор за украси и украси за да добиете навистина холи-весело чувство! ?ПРЕДЛИТ МУЛТИ-ОБОЕНИ СВЕТЛА-ЖИВОТЕН САЕМ професионално рачно нанижани светла со 4 бои(бела, црвена, зелена, сина) се рамномерно распоредени обезбедувајќи оптимален топол сјај. Инспирирајте празнично расположение во вашиот дом, канцеларија, празнична забава и многу повеќе со оваа прекрасна И шарена Елка од 7,5 СТАПКИ. ?РЕАЛНО-КВАЛИТЕТНО ЗЕЛЕНИЛО - нашето ЗЕЛЕНИЛО ОД НОВОГОДИШНА ЕЛКА е моделирано по вистински гранки од дрвја кои се составени од најмалку 65,5% вистинско зеленило од игла за извонреден реализам. Значи, нашите исплатливи традиционални Новогодишни елки се пореални на пазарот на вештачки Новогодишни елки. ?ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА ЗА ПОВЕЌЕТО ПРОСТОРИ : Елката инспирирана од природата има густо густо зеленило кое среќно се искривува нагоре. Борово зеленило со класична игла за полнота, над 1.562 совети за дрво од 7,5 метри. Ова полно Дрво е високо 7,5 стапки и 51 инчи во дијаметар во основата. За својата најбујна и целосна форма, планирајте да одвоите 15-20 минути за да го обликувате дрвото прелит. ?НЕВЕРОЈАТЕН ИЗГЛЕД-Осветлете ги квалитетните гранки на ова разнобојно дрво со оваа шармантна форма бор, убав и уникатен, ви дава класичен, природен изглед и држете ги сите ваши омилени украси, создавајќи елегантни силуети. ?ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ, ЛЕСНИ гранки со ШАРКИ за САМООБЛИКУВАЊЕ во 3 дела за лесно поставување. Максимално намалете го времето и просторот за поставување. Бтв, гранките може да се соберат заедно преку испорака, така што за да го направите дрвото поубаво и полно, мора да се обликувате и да се размачкате кога ќе го примите.

Им се допаѓа и на купувачите..