• Ново
Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2004-Форд Фрестар
zoom_in

Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2004-Форд Фрестар

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Стандарден Ретровизор За Странична Моќност На Патниците, Мазна Завршница, Без Трепкач Или Меморија. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2004-2007 Форд Фристар. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2004-2007 Форд Слободна Ѕвезда Без Трепкач Или Меморија, Мазна Завршница, Конвексни Стакло . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2004-2007 ФОРД ФРИСТАР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..