• Ново
Насловна Денот На Вљубените Перница Праска Печатење На Кожата Двојка Љубов Скица Перница Перница
zoom_in

Насловна Денот На Вљубените Перница Праска Печатење На Кожата Двојка Љубов Скица Перница Перница

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Насловна Денот На Вљубените Перница Праска Кожата Печатење Двојка Љубов Скица Перница Перници Спецификација : сосема нов Материјал : Праска боја на кожата како што е прикажано Стил : Мода Големина (приближно) : 18 "x18" /45cmx45cm Поради различни датуми на производство, може да има отстапување од 0,5-2cm во големина. Нега : може да се мие рачно или нежно со ладна вода. Не користете белило. Скриено затворање на патент. Може да се користи за украсување на дневната соба и за домот да изгледа поудобно и топло. забелешки : ве Молиме дозволете мали грешки предизвикани од рачно мерење. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Вклучен пакет : 4 Х навлака За перници овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака.

Им се допаѓа и на купувачите..