• Ново
Нема граници на јуниори страничното вратоврска дното
zoom_in

Нема граници на јуниори страничното вратоврска дното

DEN 206.40

Износ
check Во продавницата.

Beе бидете подготвени за одмор во ова дно за пливање од без граници! Пар со совпаѓање на врвот, или измешајте и совпаѓајте се за трендовски пресврт. Класичната силуета за бикини со прилагодливи врски создава ласкаво намалување. Тој е целосно обложен со рециклиран полиестер и школка е направена од 82% најлон и 18% спандекс. Увезени. Облека за пливање што прави прскање - ниту една граница не е вашата една станица за најжешките трендови во пливањето. • Прилагодливи врски • Бикини. • Рециклирана поли постава • 82% најлон, 18% спандекс. • Машински пеење • Увезено.

Им се допаѓа и на купувачите..