• Ново
Сет на лисја на тропски лисја на лисја од 4 парчиња
zoom_in

Сет на лисја на тропски лисја на лисја од 4 парчиња

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Тропски лисја на лисја на лаптоп 4-парчиња 1500 Сет на листови за собирање на монохроматски тропски лисја има светло, светло чувство со лисја од палми во форма на линијата, наредени над јасно бела позадина. Без разлика што е надвор од вашиот прозорец, сетот за листови со тропски модели ќе додаде тропски нагор и островска насмевка на вашиот простор. Монохроматскиот дизајн на затегнување лесно се спарува со повеќето шеми на бои и е лесен за стил, без оглед за кој изглед барате. Моделирани. Микрофибер. Двоен сет вклучува 1 вграден лист, 1 рамен лист и 1 перница. Комплетите со целосна, кралицата, кралската, кралската и кал кралот вклучуваат 1 вграден лист, 1 рамен лист и 2 перници . машина што се пее. 14 "Длабок џеб. Димензии : Близнак : Опремена 75" x 39 ", рамен 96" x 66 ", една перници 20" x 30 ". Полн : вграден 75" x 54 ", рамен 96" x 81 ", две перници 20 "x 30". Кралица : вклопена 80 "x 60", рамен 102 "x 90", две перници 20 "x 30". Крал : вграден 80 "x 78", рамен 105 "x 102", две перници 20 "x x 40 ". Кал Кинг : вграден 84" x 72 ", рамен 102" x 108 ", две перници 20" x 40 ".

Им се допаѓа и на купувачите..