• Ново
Женски тексас од 5 џебни фармерки со еластична еластична
zoom_in

Женски тексас од 5 џебни фармерки со еластична еластична

DEN 959.84

Износ
check Во продавницата.

Здраво на вашето ново секојдневно дно со овие жени од вистинска големина. Тие се изработени од меки и истегнати тексас на памук-мешавина за да ве одржат удобно и да имаат класичен копче пред и патент, како и делумна еластична лента за половината за привлечно и ласкаво вклопување. Овие фармерки имаат и пет пригодни џебови (три предни, два назад) кои обезбедуваат складирање за вашиот телефон и додатоци додека сте во движење. Збир на јамки на ременот и некои шик контрастни зашици ги комплетираат фармерките, кои се достапни во асортиман на миење на тексас за да ја надополнат вашата обична гардероба. Фармерки со 5 џебни фармерки со вистинска големина со еластична еластична : 78% памук, 21% полиестер, 1% спандекс. Фармерки. Истегнете ја измислицата на тексас. Копче пред и патент летаат. Делумна еластична лента за половината. Три предни џебови. Две џебови. Јамки на појас. Зашивање на контраст. Достапно во разновидни бои. Измијте пред да носите, машината измијте ладно внатре, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, ниско железо.

Им се допаѓа и на купувачите..