• Ново
Јога Никне Бебе Момче Памучни Боди 5пк, Рибар, 12 Месеци
zoom_in

Јога Никне Бебе Момче Памучни Боди 5пк, Рибар, 12 Месеци

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Јога Никне боди се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Јога Никне Бебе Момче Памучни Боди 5pk, Рибар е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Им се допаѓа и на купувачите..