• Ново
45 Пушач на отворено со странични масички во задниот двор на Грилер забава црна BBQ пикник двор готвење
zoom_in

45 Пушач на отворено со странични масички во задниот двор на Грилер забава црна BBQ пикник двор готвење

DEN 1919.84

Износ
check Во продавницата.

Галванизираната фиока за пепел собира пепел за лесно фрлање . Голем простор за печење : Вкупно 403,5 квадратни инчи простор за печење, 106 квадратни инчи, рак за затоплување од не'рѓосувачки четки Искуство за пушење и може да се скара храна повеќе од 8 лица истовремено . Само лизгајте го користејќи ја удобната рачка. слободно движење и голем простор за складирање : Две големи ролери се лесни за движење, а две странични табели и долните лавици обезбедуваат дополнителен простор за подготовка и дополнителен простор за складирање . тенџере со јаглен што одговара на висина : тенџерето за јаглен што може да се прилагоди на висината може да ја прилагоди температурата за време на процесот на печење за да се обезбедат најдобри перформанси .

Им се допаѓа и на купувачите..