• Ново
Дмкпв Жени Високи Потпетици Чевли Големина Пета Ремен Постави Модни Сандали женски високи потпетици Високи Потпетици За Жени За Партиски Чевли Бела 9
zoom_in

Дмкпв Жени Високи Потпетици Чевли Големина Пета Ремен Постави Модни Сандали женски високи потпетици Високи Потпетици За Жени

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Жени Високи Потпетици Чевли Големина 9 Потпетици Ремен Постави Модни Сандали женски високи потпетици Секси Високи Потпетици За Жени за Забава[Карактеристики] глава, Врвка, Високи потпетици, Цврста боја,Еластична лента за лесно лизгање и полетување, Гумен ѓон Што не се лизга.Единствен Материјал : Гумена Пета Висок Стил : Висока потпетица супер Материјал : Пуинсол Материјал : обем : НЕ[Материјал]Горен Материјал : СТП, Надворешен Материјал : Гума,Тоа е Многу Меко, Удобно.ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.Чевли Пета Висока : 6см/2.36 "Платформа Висина : 1см/0.4" Материјал : Pucklosing : Чипка-Uplease кажете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.Погодни Сцени : Отворено/Работа/Слободно Време Зголемете Високо : Ногендер : Жени/Девојче[Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни облеки и секојдневно носење, такви фармерки, фустани, здолништа. [Прилики]Лесно да ги носат за вашиот секојдневен прошетки, Одење, партија, банкет, датира, свадба, во канцеларија, за обврски, се.    Стил : Секојдневен, Мода, должина На Колеџ : Не [Стил]Едноставен И мода ве прават попривлечни.Сезона : Летен Стил : Чевли За глава Висока Пета : 6см/2.36" Носилки За Чевли За Жени Високи Потпетици Должина И Ширина Високи Потпетици Затворен Прст за Жени. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Кринестоун Женски Чевли Високи Потпетици Високи Потпетици Затворен Прст За Жени. Единствен Материјал : Гумени Носилки За Чевли За Жени Високи Потпетици Чевли Должина и Ширина Жени Високи Потпетици Чизми Теле Висока. Материјал : Стп Женски Чизми Со Високи Потпетици Сандали Со Високи Високи Потпетици За Жени Со Големина 11. Стил : Секојдневен, Моден, Носилки За Чевли На Колеџ За Жени Високи Потпетици Чевли Должина и Ширина Високи Потпетици Перница Жени.

Им се допаѓа и на купувачите..