• Ново
Кабел За Поддршка на Задната Врата дорман За Специфични Модели На Субару одговара избери: 2003-СУБАРУ БАЈА
zoom_in

Кабел За Поддршка на Задната Врата дорман За Специфични Модели На Субару одговара избери: 2003-СУБАРУ БАЈА

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Овој кабел за поддршка на задната врата одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналните кабли на одредени возила. Изработен од квалитетни материјали, овој издржлив кабел е дизајниран да ја стабилизира задната врата на долги релации. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој кабел за поддршка на задната врата одговара на специфични возила за да се зачува стабилноста на задната врата. Издржлива конструкција - овој дел е изработен од квалитетни материјали за долг работен век. Заштедува пари-нуди квалитет по конкурентна цена додека спречува оштетување на задната врата. Обезбеден квалитет - овој кабел за поддршка на задната врата претрпе виртуелно тестирање за вклопување, функција и издржливост со текот на времето. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Субару Баја : 2003, 2004, 2005, 2006.

Им се допаѓа и на купувачите..