• Ново
Џул Бебе Нова Бебе Замав За Доенчиња-Моторизиран, Bluetooth Звучник, Далечински Управувач, Сива Боја
zoom_in

Џул Бебе Нова Бебе Замав За Доенчиња-Моторизиран, Bluetooth Звучник, Далечински Управувач, Сива Боја

DEN 2079.84

Износ
check Во продавницата.

Џул Бебе Новаom мамо! Одликувајќи се со најновата технологија, дизајн, квалитет и издржливост, Нова е лесна за склопување и лесна за ракување. Новата Ќе биде задоволство не само за вашето бебе, туку и за вас. Комплиментирајќи ја контролата НА панелот ЗА допир ИМД, Нова вклучува елегантен и удобен далечински управувач за Да можете Да управувате Со Нова од далечина! Со далечинскиот управувач, можете да ги прилагодите сите карактеристики На Нова, вклучувајќи репродукција на музика, контрола на тајмерот и многу повеќе. Користејќи модерна технологија за создавање лесен интерфејс, напредниот панел за допир ИМД ви дава контрола врз целосната низа карактеристики На Нова во едноставен, но иновативен панел. Почестете се со многу потребната пауза додека вашето бебе влегува во свет на релаксација и забава. Премиум замав за бебиња на џол Бејби, Нова, има 5 брзини на замавнување, 10 претходно поставени приспивни песни и меко и пријатно седиште што ќе го смири и смири вашето малечко. Идеален за бебиња 0-6 месеци и под 20 килограми. Напредниот IMD панел за допир и далечинскиот управувач го олеснуваат работењето Со Нова. Смирете го вашето дете со 10 претходно поставени приспивни песни или пуштете свои мелодии користејќи bluetooth или USB опции за поврзување. Новата вклучува 3 висечки полнети играчки кои ќе го забавуваат и радуваат вашето дете. Модерен и трендовски дизајн, неверојатно едноставно склопување и мек капак на седиштето што може да се пере за лесно чистење го прават овој замав омилен на мајката. Издржливата алуминиумска основа е опремена со анти-лизгачки рачки кои обезбедуваат стабилност. Плус, напреден ремен од 5 точки и заштитна мрежа за комарци чувајте го вашето дете безбедно и заштитено. Како и со сите Производи За Бебиња Од Џул, Новата вклучува целосна гаранција за задоволство. Придружете им се на милиони родители и доживејте ја разликата Во Бебето Во Џул.

Им се допаѓа и на купувачите..