• Ново
Маскирај Дете Момчиња' Г. И. Џо Кобра Нинџа Комбинезон Костим-Големина 4-6
zoom_in

Маскирај Дете Момчиња' Г. И. Џо Кобра Нинџа Комбинезон Костим-Големина 4-6

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Вашето дете може да се трансформира во неостварлив и смртоносен нинџа подготвен да удри во садот за бонбони оваа Ноќ на Вештерките. Овој костим вклучува црн комбинезон и одвојлива жолта хауба со тематика на кобра. Упатства за нега : Рачно измијте ја ладната вода со благ сапун. Падне сува ниска. За најдобри резултати висат или лежат рамно за да се исушат. 100% Полиестер. Удобно вклопување и стил. Одлично за трик-или-лекување.

Им се допаѓа и на купувачите..