• Ново
Американски Менувач 4л Менувач Комплет Хром во. Лебед Е Кочница Кабел Стегач Трим Комплет ЗА F5D24
zoom_in

Американски Менувач 4л Менувач Комплет Хром во. Лебед Е Кочница Кабел Стегач Трим Комплет ЗА F5D24

DEN 174.24

Износ
check Во продавницата.

Американските Менувачи на Менувачи нудат менувачи со прилагодено вклопување со уникатни опции за предна средна или задна монтажа прилагодувања на повеќе оски и вистинска машинска изработка. Нашите патентирани сите нови американски Менувач двојна Акција менувач собранието прави се што ви треба во менувач. Без разлика дали ви се допаѓа стандардниот стил На Копче Или претпочитате операција на менувач на странична акција на старата школа ви дадовме токму она што е потребно за да одговара на вашиот стил. Смени како сакаш. Користете кое било копче што го сакате. Менувачот со Двојно Дејство ги нуди сите погодности на кој било друг менувач, но без ограничувања. Но, зошто да застанеме тука. Отидовме уште подалеку и го изградивме секој комплет што може да се замисли да го спои овој одличен менувач со нашите други одлични компоненти за да ви овозможи да го добиете она што ви треба одеднаш со леснотија. Без разлика дали ви е потребна Сопирачка За Вертик во 11 инчи или 16 инчи Или држач За Подот Кабли За Сопирачка За Сопирање Кабел Инсталирајте Стеги Диск Сопирачка Клевис Пренос Прачка или комплети За Украсување Во Црна Сива Или Тен Го имаме Комплетот што ви треба за да го завршите вашето возење како што сакате. Карактеристики хромиран Комплет Копче За Притискање Сива Чизма 11 инчен Рачка Копче За Палка Изработено од висококвалитетни материјали спецификации апликација : 4l60shifter Стил : Копче И Странично Притворање Големина На Раката На Менувачот : 23"Завршница На Раката На Менувачот : Chrome Knob : Стандардна Прачка : Не Е Вклучена Рачка : 11"Боја На Подигање : Рачка На Сивата Сопирачка : Вклучени Кабли На Сопирачката : вклучени тежина : 20 Фунти - Sku : Hffmn655933 Американски Менувач 4l60 менувач комплет chrome 23 во. Лебед Е Кочница Кабел Стегач Трим Комплет ЗА F5 D24.

Им се допаѓа и на купувачите..