• Ново
Summerга Лето Дете Момчиња Облека Бебе Момче Костум Зајакот Печатење Ревер Кошула Кратки Ракави Повик Шорцеви Две Семејни Отворено Носат
zoom_in

Summerга Лето Дете Момчиња Облека Бебе Момче Костум Зајакот Печатење Ревер Кошула Кратки Ракави Повик Шорцеви Две Семејни Отворено

DEN 523.04

Износ
check Во продавницата.

Мало Бебе Момче Костум Зајак Печатење Ревер Кошула Кратки ракави Обични Шорцеви Дводелна Семејна Надворешна Облека. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). (Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 80 Биста : 56см/22.05" Должина : 36см/14.17" Должина На Дното : 31см/12.20" Препорачана возраст : 12-18 Месециголемина : 90 биста : 60см/23.62" Должина : 38см/14.96" Должина На Дното : 33см/12.99" Препорачана возраст : 18-24 Месециголемина : 100 биста : 64см/25.20" должина : 40см/15.75" Должина На дното : 35см/13.78" препорачана возраст : 2-3 годинаголемина : 110 Биста : 68см/26.77" должина : 42см/16.54" должина на дното : 37см/14.57" препорачана возраст : 3-4 годинаголемина : 120 Биста : 72см/должина од 28,35" : 45 см/17,72" должина на дното : 39 см/15,35" препорачана возраст : 4-5 години големина : 130 биста : 76 См/29,92" Должина : 48 см/18,90" должина на дното : 41 см/16,14" Препорачана возраст : 5-6 години новороденче момче облека момче атлетски шорцеви Облека Бебе Момчиња Облека Сетови. Малите Момчиња Облека Поставува новороденче облека момче 6-9 месеци Дете Момчиња Облека Сетови. Облека За Облека За Момчиња Сет Детски Девојки Маица Со Кратки Ракави Блузи Шорцеви Облека Во Собата. Врвни и Шорцеви карактеристики : Текстура плетена ткаенина;опуштено вклопување;пуловер. ПРИЛИКИ : Добро За роденденска забава, крштевање, фотографија, секојдневно носење, семеен ден, одмор, патување, туш за бебиња, прослава, црква, фотосесија итн.

Им се допаѓа и на купувачите..