• Ново
Летни Плус Големина Летни Врвови За Жени Со Кратки Ракави Сплит Врат Асиметрични Блузи Крпеница Печатење Секојдневни Кошули Блуза Врвови 4 јули Облека За Жени на Д?
zoom_in

Летни Плус Големина Летни Врвови За Жени Со Кратки Ракави Сплит Врат Асиметрични Блузи Крпеница Печатење Секојдневни Кошули

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

ЗКЦКНУК Лето Плус Големина Летни Врвови За Жени 2023 Жени Асиметрични Блузи Со Поделен Врат Со Кратки Ракави Крпеница Печатење Секојдневни Кошули Блуза Врвови 4 јули Облека За Жени На Дозвола Добредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Карактеристики На Производот : 1.Овие влечни женски врвови се изработени од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење, овие летни врвови за жени ќе ви дадат сосема Нов Look.3.To направете да се чувствувате пријатно и пријатно, можете да ги носите овие врвови со плус големина за жени дома или на работа.4.Овие лесни женски летни врвови се совршени за Оние Удобни денови, кои сме сигурни дека би сакале!Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Дневно, Секојдневно должина на Ракавот : краток ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно што добивате : 1 еез врвови Големина : С - - - Големина. : Small-US : 4-UK : 8-EU : 34-Bust : 96cm/37.80"-Sleeve : 22cm/8.66"-Length : 68cm/26.77"-Size : M-Size. : Medium-US : 6-UK : 10-EU : 36-Bust : 102cm/40.16"-Sleeve : 23cm/9.06"-Length : 69cm/27.17"-Size : L-Size. : Large-US : 8-UK : 12-EU : 38-Bust : 108cm/42.52"-Sleeve : 24cm/9.45"-Length : 70cm/27.56"-Size : XL-Size. : X-Large-US : 10-UK : 14-EU : 40-Bust : 114cm/44.88"-Sleeve : 25cm/9.84"-Length : 71cm/27.95"-Size : XXL-Size. : ХХ-Големи - - - САД : 12 - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - - ЕУ : 42 - - - Биста : 120см/47,24" - - - - Ракав : 26см/10,24"-Должина : 72см/28,35" - - - -. ОБЛЕКА НА 4 ЈУЛИ : Растегливи врвови на американско знаме. Материјалот е свилен на допир и можете да ги носите овие женски врвови облечени секојдневно за вашата забава. Ќе ви се допадне да ги носите со високи потпетици или патики за прекрасен изглед!. ВАШИОТ ПАТРИОТИЗАМ : Прославете го вашиот патриотизам ова лето со овие врвови на Патриотско Американско знаме. Главите ќе се свртат и ќе се појават насмевки кога ќе ги навлечете вашите работи во оваа сакана да излегувате врвови за жени!. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : овие летни врвови жените во трендовски стил се идеални за какви било активности На Денот на Независноста, како што се пешачење, кампување, активности на отворено, танцување и секојдневна релаксација. ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ : ние сме посветени да ви обезбедиме искрена услуга за клиентите. Доколку имате дополнителни прашања или проблеми, слободно контактирајте не.

Им се допаѓа и на купувачите..