• Ново
Играчки За Џвакање Кучиња Замрзнувачки Моларни Играчки Во Форма На Овошје за Мали И Средни Кучиња
zoom_in

Играчки За Џвакање Кучиња Замрзнувачки Моларни Играчки Во Форма На Овошје за Мали И Средни Кучиња

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Здрава и издржлива, исполнета со 100% чиста вода. [Чистење заби] : можете да ги исчистите забите на кучето преку површинските испакнатини, да помогнете во масажа на непцата на кучето и да го одржите оралното здравје. [Прекрасен изглед] : Лубеницата, лимонот, ананасот имаат многу убав изглед, што може да привлече кучиња да играат заедно.

Им се допаѓа и на купувачите..