• Ново
Со Дизајн Пеење Птица Затворен Отворен Фрли Перница
zoom_in

Со Дизајн Пеење Птица Затворен Отворен Фрли Перница

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во новиот стил оваа сезона со Перница За Птици Што Пее од нашата Фанки Наркоманска Колекција. Оваа внатрешна/надворешна перница ќе додаде шарм и стил на вашиот стил на вашиот трем, палуба или двор. Комбинацијата на светли бои и шармантни дизајни од оваа колекција се совршен начин за оживување на вашиот домашен декор. Изберете од достапни големини. Достапно во различни бои. Мека откачи полиестер надворешноста. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Лажно пополнување. Зашиено затворање. Реверзибилен. Место Чиста Препорачува.

Им се допаѓа и на купувачите..