• Ново
Ремингтон Ф Фолија Бричење Со Технологија За Пресретнување, Pf7400E
zoom_in

Ремингтон Ф Фолија Бричење Со Технологија За Пресретнување, Pf7400E

DEN 1759.68

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ги работите свежи со Бричот За Фолија Ремингтон Ф4. Се одликува со 3-фазен систем за сечење Со Технологија За Пресретнување На Бричење, која претходно ги намалува подолгите влакна, така што фолиите можат да се бричат блиску. 3x Контролата на Флекс овозможува главата да се прилагоди и одржува близок контакт околу брадата, вилицата и вратот. Напредниот Мотор со Тивок Погон произведува помалку бучава и вибрации за поудобно бричење. Добивате два одлични стилови од една машина за бричење со вклучен додаток за стрништа. Се прилепува на главата за бричење и создава стрништа што ќе го подобрат вашиот изглед. Плус, дизајнот на часовникот е 100% водоотпорен за да можете да се бричите под туш и со гел или пена за максимална удобност на кожата. Повеќе од претходниот модел На Ремингтон. Ремингтон Ф4 Фолија Бричење Со Технологија За Пресретнување, Pf7400 E : Пресретнете Ја Технологијата За Бричење - оваа напредна карактеристика се наоѓа помеѓу фолиите за претходно да ги исечете подолгите влакна за блиско бричење. Тивок Погон Напреден Мотор-Дизајниран да вибрира помалку и да биде потивок за поудобно бричење. Watch 100% Водоотпорен-Слобода за бричење сува или во туш со гел или пена за максимална удобност на кожата. Батерија на Полнење - Напредна безжична моќност до 50 минути траење со целосно полнење.

Им се допаѓа и на купувачите..