• Ново
Женска Црна Маица Од Питсбург Стилерс
zoom_in

Женска Црна Маица Од Питсбург Стилерс

DEN 352.00

Износ
check Во продавницата.

Дозволете вашиот тимски дух Да Се истакне со Оваа трендовска Маица Питсбург Стилерс. Се одликува со класична графика На Питсбург Стилерс на врвот на привлечна шема за оригинален изглед. Од секојдневна облека до денот на играта, мешаната ткаенина и дизајнот на екипажот нудат максимална удобност при секое носење. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Увезени. Графика за печатење на екранот. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Марка : Странична Облека. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Сублимиран дизајн.

Им се допаѓа и на купувачите..