• Ново
Господар на цилиндер на сопирачките на совети, алуминиумско тело
zoom_in

Господар на цилиндер на сопирачките на совети, алуминиумско тело

DEN 741.44

Износ
check Во продавницата.

Оригиналната технологија и експертиза на сопирачката на сопирачките на совети, се применува на сите дизајни на мастер цилиндри и инженерски хидраулици. Секој дел произведен е специфичен за возилото, обезбедува совршено вклопување и ефикасни перформанси. Феации и придобивки : Врската со резервоар во стилот на ОЕМ - Точното вклопување обезбедува заптивка без протекување и спречува метали поврзани со загадување и технички напредни компоненти - спречува хемиска реакција што може да доведе до корозија и рано неуспех -мазен цилиндри за завршување - максимална изведба, безбедно и сигурен сопирање и подолг сервис за живот АДВИКС мајстор на сопирачките, алуминиумско тело.

Им се допаѓа и на купувачите..