• Ново
Brinley Co. Commentенска удобност пена со двојна патика за чипка
zoom_in

Brinley Co. Commentенска удобност пена со двојна патика за чипка

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Мода-напред клоци со заоблени детали за апликација на страна за ретро изглед. Deendra е тркалезна класична чипка за патики од Brinley Co., изработена со вегански велур и вегански кожни дво-тон акценти. Дебел гумен ѓон, задниот дел од перница од потпетици и удобна пена од 4 мм ™ стапало го завршуваат овој супер-реализиран изглед. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..