• Ново
Адтек Машки 11 Западни Работни Чизми Со Квадратни Прсти
zoom_in

Адтек Машки 11 Западни Работни Чизми Со Квадратни Прсти

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Адтек, името кажува се. Оваа технолошки напредна обувка има удобни, иновативни дизајни во неколку стилови за да ги задоволи сите ваши потреби за обувки. Овие машки кожени чизми со масло имаат шевови со двоен ред, ортотска отстранлива амортизирана влошка и квадратен прст. Додадете малку западен талент во вашата колекција работни обувки со овие каубојски чизми! Нафта Падна Кожа. Двоен Ред Заварување Шиење. Стп Ортотска Отстранлива Амортизирана Влошка. Надворешен Ѓон Отпорен На Масло. Дрво Ефект Пета.

Им се допаѓа и на купувачите..