• Ново
Јакната на Puffer во боја на момчињата Ixtreme, големини 4-18
zoom_in

Јакната на Puffer во боја на момчињата Ixtreme, големини 4-18

DEN 767.68

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашето момче и чувајте го покриен со оваа стилска јакна со боја на зимска пуфер од ixtreme. Проверете ги двете странични џебови за да ги задржите рацете топли и аспиратор за да го задржите прицврстен и безбеден. Најдобриот дел : Поставата за поларно руно додава дополнителен слој на тост. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. Јака : прикачен аспиратор со постава од руно. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 странични џебови за да ги држат рацете топли и тостични; 1 џеб на левиот ракав за да ги чувате предметите безбедни. Карактеристики : Поларна обвивка за руно; водоотпорен. Момци со качулка со качулка од ixtreme.

Им се допаѓа и на купувачите..