• Ново
Време и време женски кратки ватирани јакна за пикап, големини XS-3x
zoom_in

Време и време женски кратки ватирани јакна за пикап, големини XS-3x

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uber-chic со сјајна завршница што додава дека стилските детали што сте ги барале. Дизајнирано да го исфрли вашето ладно време, погледнете на изрез, со пократка должина за да ги покажете најновите стилови на тексас. Ватинг со дијаманти и лесен полнење не го спречуваат гломазно, а јаката за штанд ви овозможува да ја оставите шамијата зад себе-зимска гардероба што мора да ја има. Само на. Материјал : школка : 100% најлон цир; Поставена/Пополнете : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина S. одговара : опуштена. Тежина : средна тежина. Должина : 23" Долга од центарот на грбот за големина S. јака : јака на штандот. Затворање : патент пред себе со чувар на брадата. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 предни џебови за заварување имаат најважни работи. Карактеристики : Сјајна завршна облога; ватирана шема; обвивка отпорна на ветер; целосно наредени. Chritstенска кратка јакна од пуфери од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..