• Ново
Комплетна Педала Пролет Надградба Одговара ЗА ЛОГИТЕХ Г Г Г Добар Квалитет
zoom_in

Комплетна Педала Пролет Надградба Одговара ЗА ЛОГИТЕХ Г Г Г Добар Квалитет

DEN 3184.00

Износ
check Во продавницата.

Спецификација : Материјал : Метал. Врски : Контролер Додатоци. Тип : Тркачки Тркала Боја : Црна. Количина : 3 ПАРЧИЊА. Карактеристики : Подобрете го чувството на педалата со избалансирано зголемување на цврстината. Симулира педали во вистински автомобил. Подобрете го времето и конзистентноста на кругот во споредба со немодифицирана педала. Прецизност дизајнирана и произведена Во Австралија Безбедно и без одржување. Работи без потреба од цврсто монтирање на педалите. Сепак удобно со боси употреба. Инсталација : 1. Извадете ја завртката на дното на педалата и извадете ја оригиналната пружина. 2. Инсталирајте ја надградената пружина на сопирачката. 3. Зашрафете ги завртките според оригиналниот режим на инсталација. 4. Уживајте во вашата игра. Фитмент : . Компатибилни Модели : За Мајкрософт Xbox One, КОМПЈУТЕР, Sony Play Station 4. Компатибилни Производи : Конзоли, Игри и Додатоци. Комплетна Педала Пролет Надградба Одговара ЗА ЛОГИТЕХ Г25 Г27 Г29 Г920 Добар Квалитет.

Им се допаѓа и на купувачите..