• Ново
Јужен Брег Верса Компјутерско Биро Со Колиба, Кафеава Црна Завршница
zoom_in

Јужен Брег Верса Компјутерско Биро Со Колиба, Кафеава Црна Завршница

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Биро со фиоки и полициорганизирајте го вашиот работен простор со канцелариски материјали во двете горни фиоки и папки со датотеки во долната. Трите фиоки се со различна висина, така што предметите од сите големини можат да се вклопат.. и малата фиксна полица под работната површина може да го држи вашиот лаптоп кога не го користите. Другата полица - пред вашите нозе-е наменета за книги што тешко дека некогаш сте ги користеле.Многу практични хачфиксирани разделувачи го прават просторот под полицата идеален за чување пликови и документи. Врвот на колибата е целосно отворен – одличен за одржување на работите што сакате да ги имате при рака додека работите.Традиционално биро ова компјутерско биро е идеално за оние кои работат од дома, или како простор за домашна работа. Донекаде традиционалниот изглед, со заоблен удар со прсти и метални рачки, ќе трае низ годините. За ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ и ПОМОШ ЗА ВРЕМЕ НА СКЛОПУВАЊЕТО, ве молиме контактирајте не по телефон на 1-800-290-0465, текстуална порака на 915-800-2833 (може да се применат такси), е-пошта на услуги@ или пополнете формулар за барање дел на https : // / страници/контакт-us-en. Јужен Брег Верса, Традиционално Компјутерско Биро со Колиба, ВКЛУЧЕНА Е Фиока Со Дабови ДАТОТЕКИ : долу десно е голема фиока за поднесување. Организирајте ги вашите документи во висечки папки за да бидат лесни за пристап. БИРО со ПОВЕЌЕ ПРОСТОРИ за СКЛАДИРАЊЕ : ова компјутерско биро има полица на дното за вашите книги, друга за вашиот лаптоп (кога е затворена), колиба со фиксни разделувачи за вашите трудови и три фиоки за датотеки и канцелариски материјали. ТРАДИЦИОНАЛЕН СТИЛ : ова биро, со Својот Традиционален изглед, никогаш нема да излезе од мода. Се одликува со атрактивен удар со прсти, метални рачки со одличен изглед и колиба со елегантни облини. Направено Во Северна Америка со нетоксични, ламинирани честички. Додатоци не се вклучени. 5-годишна ограничена гаранција. Било какви прашања? Контактирајте Го Јужниот Брег, достапен 7/7 : 1-800-290-0465 или . Потребно е склопување и алатките не се вклучени. Сите производи доаѓаат со јасен документ за склопување што ќе ве води низ сите чекори. Ако имате какви било прашања за време на собранието, не двоумете се да контактирате Со Мебел Од Јужниот Брег за итна поддршка. Оваа ставка се испраќа во 1 кутија. Димензии на кутијата : 53" (Л) х 23,75" (В) х 6" (Ч) 118 фунти. Сите наши производи ги исполнуваат Или надминуваат северноамериканските безбедносни стандарди и нашето пакување е тестирано и сертифицирано за да се намали ризикот од оштетување за време на пратката. Исчистете со сува крпа.

Им се допаѓа и на купувачите..