• Ново
Кардиган Џемпери За Жени Ретро Печатени Лесни Јакна Со Средна Должина Кардиган, Сина Л
zoom_in

Кардиган Џемпери За Жени Ретро Печатени Лесни Јакна Со Средна Должина Кардиган, Сина Л

DEN 63.84

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Женска Секојдневна Модна Ретро Печатена Лесна Јакна Со Средна Должина Кардигандескрипција1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен,Материјал : 95% Полиестер,5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 x женски топ-табела(1 инч=2,54 см) : големина : с биста : 94см/37.01" рамо : 42см/16.54" Ракав : 48см/18.90" Должина : 74см/29.13" . Големина : м биста : 100см/39.37" Рамо : 43см/16.93 "Ракав : 49см/19.29 " Должина : 75см/29.53". Големина : L Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 50cm/19.69 "Должина : 76cm/29.92". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 51cm/20.08 "Должина : 77cm/30.31". Големина : XXL Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 52cm/20.47 "Должина : 78cm/30.71". Големина : XXXL Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 53cm/20.87 "Должина : 79cm/31.10". Големина : XXXXL Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 54cm/21.26 "Должина : 80cm/31.50". Големина : XXXXL Биста : 136cm/53.54" Рамо : 49cm/19.29 "Ракав : 55cm/21.65 " Должина : 81cm/31.89". П жени кардигани лесни; женски кардиган кардиган; кардиган за жени трендовски; женски кардиган кардиган; долг кардиган кардиган за жени; исечени кардигани за жени; женски кардигани лесни лето; картиган; плетен кардиган; кардиган џемпер за жени; женски кардиган; летен џемпер; капчиња кардиган; кревање раменици за жени. Секојдневен, Врв, Краток Ракав,Копче, Цврста Боја. Женски Обичен Моден Ретро Печатен Лесен Кардиган Со Јакна Со Средна Должина.

Им се допаѓа и на купувачите..