• Ново
Feishell Паричник Тенок Случај за iPhone Pro Ma, Стилски Pu Кожа Шок-Отпорен Камера Заштита На Објективот Мека Tpu Анти-Капка Картичка Слот Kickstand Назад Телефон Покритие.За iPhone Pro
zoom_in

Feishell Паричник Тенок Случај за iPhone Pro Ma, Стилски Pu Кожа Шок-Отпорен Камера Заштита На Објективот Мека Tpu Анти-Капка

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Компатибилност : . САМО Компатибилен со i Phone 14 Pro Max (Не Е Компатибилен Со другите модели на телефони, ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да нарачате, не е вклучен заштитник на екранот! ). Премиум Синтетичка Кожа : . Дебелото куќиште од стп кожа е доволно издржливо за да го заштити вашиот телефон од капки и гребнатини, силната заштита за вашиот Iphone 14 Pro max. Кредитна Картичка Носителот Паричник Случај : . Задниот дел е дизајн на држач за картички со слотови за картички, што е еквивалентно на мал паричник, кој може да складираd карти, кредитни картички или некои готовина. Многу е погодно да купувате во продавници за погодност, без да носите паричник за излегување. Kickstand : . Штандот што може да биде е дизајниран и на задната страна за да обезбеди гледање без раце. Лесен За Користење : . Дупката за полнење, копчињата и сечењата на звучниците се точни и лесни за инсталирање и отстранување. . Содржина На Пакетот : . 1 x Iphone Случај Покритие (Телефонот не е вклучен) Компатибилен со i Phone 14 Pro Max. Изработени од тенка стп кожа и издржлива гума. Дизајнот на слот за картички може да ја држи ВАШАТА лична карта или кредитна картичка. Ексклузивен Штанд-удобен кога гледате филм или пишувате порака. Заштита на камерата : Предна подигната усна за заштита на екранот при поставување на екранот надолу, додека подигната задна усна за заштита на камерата од гребење.

Им се допаѓа и на купувачите..