• Ново
Чудо на нација момчиња Училишна униформа кратки ракави пике поло маици, пакет со вредност, големини 4-18
zoom_in

Чудо на нација момчиња Училишна униформа кратки ракави пике поло маици, пакет со вредност, големини 4-18

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Купете ги овие удобни плетени маици за пик поло за униформа за училишни момчиња. Достапни во снопови со вредност од 4 парчиња, овие полови на момчиња од Wonder Nation се направени во памук и истегнување ткаенина за дополнителна удобност. Овие поло маици нудат трајна, квалитетна конструкција што момчињата можат да ја носат на училиште, црква или каде било! Продавници за чудо нација за секојдневни ниски цени само на и. Достапно во големини од 4/5 до 18, плус големини на хаски момчиња, и во асортиман на одлични бои. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 поло кошули. ФИТ : Опуштено. Деколте : ребрести поло -јака. Затворање : стил на пуловер со предната плоча со 2 копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : измислица за плетење на пик; Додадено истегнување за поудобно вклопување; Внатрешен топчест обележје на ознаки; Достапно во разновидна боја со две или четири парчиња пакувања. Големини 4/5 до 18; Хаски големини 8 хаски, 10/12 хаски, 14/16 хаски и 18 хаски исто така достапни. Кошули за момчиња од Pique од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..