• Ново
Црвен Кап® Машки Перформанси Со Кратки Ракави Плете® Џеб Поло
zoom_in

Црвен Кап® Машки Перформанси Со Кратки Ракави Плете® Џеб Поло

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Супериорното задржување на бојата на ова поло за работа со кратки ракави ќе ја издржи секоја работа. Можете да работите со сигурност дека вашата униформа е на висина на задачата и ќе издржи дамки или абење. Етикетата без ознаки и правиот долен раб го прават овој врв удобен и левиот преден џеб е совршен за алатки за трговија. Изберете совршена нијанса од нашата класична палета на бои. Лесен, но екстра издржлив. Напредното отстранување на влага ве одржува ладни под притисок, додека супериорното задржување на бојата ве одржува да изгледате остри во текот на целиот ден. Правиот раб изгледа професионално кога е напикан или изоставен. Удобен џеб за градите за дополнително складирање. Индустриски перење пријателски.

Им се допаѓа и на купувачите..